İpek Kirpik Kursu

Kurs Saati
12 Saat
Kurs Süresi
3 Gün
Yaş Aralığı
18 Yaş ve Üzeri

  İpek kirpik uygulaması, gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir yöntemdir. İpekten hazırlanmış olan bu takma kirpikler, üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcısı ile yapıştırılır. Kişinin göz yapısına göre veya isteğine bağlı olarak ipek kirpiğin kalınlığı ve uzunluğu belirlenir. Göz yapısının durumuna göre teker teker uygulanır. Estemol Akademi’nin verdiği İpek Kirpik Kursu ile siz de profesyonel bir ipek kirpik uygulayıcısı olabilirsiniz.

  ipekkirpikfw

  İpek Kirpiğin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

  İpek kirpik uygulaması, hiç makyaj malzemesine ihtiyaç duymadan maskara sürülmüş gibi dolgun ve uzun kirpiklere sahip olma avantajı sağlar. Bir seneye yakın süre gözde kalabilmesinden dolayı hazırlanma sürecini pratikleştirir. İpek kirpik uygulaması gündelik kullanım açısından oldukça rahat olduğundan, son dönemlerde fazlaca rağbet görmeye başlamıştır. İpek kirpik uygulamasına olan talep artmıştır.

  İpek Kirpik Kursu’nda Neler Öğreneceksiniz?

  • Hijyen Eğitimi
  • Teorik Kirpik Yapısı
  • Suni Deri Üzerinde Kirpik Takma Çalışmaları
  • Canlı Adaylar Üzerinde Uygulama

  İpek Kirpik Kursu bittikten sonra nerelerde çalışabilirim?

  Estemol Academy‘den alacağınız katılım ve uzmanlık belgeleri ile güzellik salonlarında ve güzellik merkezlerinde ipek kirpik yöntemi üzerine çalışmaya başlayabilirsiniz.

  Kurs Başvurusu

   Open chat
   Powered by
   Hemen Arayın!